4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
zakladka
Učiteľ telesnej výchovy

Dobrý deň, obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc pri zaradení pedagogického zamestnanca, ktorého by sme chceli prijať do pracovného pomeru od 1. 9. 2023 na pozíciu učiteľ telesnej výchovy, 1. 9. 2023 zároveň nadobudne účinnosť novela 136/2023. Uchádzač sa zaujíma o platové podmienky. V roku 2014 ukončil magisterské štúdium na UK Bratislava - Fakulta telesnej výchovy a športu - odbor Šport a zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy, po skončení štúdia pracuje v športovej oblasti ako kondičný tréner, 5 rokov pôsobí ako tréner Slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov, v školstve pracoval 3 roky ako vedúci futbalového krúžku na ZŠ. Zaváži skutočnosť, že úspešne pôsobí v oblasti trénerskej činnosti v najvyššej celoštátnej súťaži? Do akého kariérového stupňa by mal byť zaradený? Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme za odpoveď.

Maria Pavlikova
Učiteľ telesnej výchovy

Dobrý deň,
škoda, že ste neuviedli, ktorý bod novely § 30 zákona č. 138/2019 Z. z. máte na mysli, ale mne to vychádza na začínajúceho učiteľa.

Maria Pavlikova
Učiteľ telesnej výchovy

Dobrý deň,
škoda, že ste neuviedli, ktorý bod novely § 30 zákona č. 138/2019 Z. z. máte na mysli, ale mne to vychádza na začínajúceho učiteľa. Možno som niečo prehliadla.

zakladka
Ďakujeme

Ďakujeme veľmi pekne za odpoveď.