5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Ľubica Letková
zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň,

prosím do akej platovej triedy bude zaradený MOV v odbornom učilišti , ktorý pracuje v učebnom odbore obchodná prevádzka so zameraním na práce pri príprave jedál? Má výučný list v odbore kuchár-čašník, vysvedčenie o maturitnej skúške zo SHŠ, I. stupeň VŠ v študijnom odbore MOV, vyššie odborné vzdelanie špeciálnej pedagogiky.

Ďakujem za odpoveď.
Letková

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy

Majster odbornej výchovy je kvalifikovaný na činnosť v odbornom učilišti na úrovni vysokoškolského vzdelania prvého stupňa a môže byť zaradený do 6.platovej triedy, pracovná trieda dva. Nie je mi celkom jasné o aké vyššie odborné vzdelanie špeciálnej pedagogiky sa jedná.

Ľubica Letková
Zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň,
štúdium špeciálnej pedagogiky som absolvovala na Pedagogickej a sociálnej akadémii v Trnave a získala som absolventský diplom.

Ika299
Zaradenie do platovej triedy

Dobry deň, pracujem v ZŠ ako vychovavateľka. Mam vystudovane Bc. Vychovavatelstvo Mgr. socialna pedagogika, 2 roky DPŠ, a teraz koncim rozsirujuce studium primarna pedagogika... Ak budem robit nadalej vychovavatelku v ŠKD v akej platovej triede budem?

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy

I napriek tomu, že kombinácia vzdelaní, ktoré uvádzate vo vyhláške MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. uvedená nie je, dovolím si uznať Vaše vzdelane ako kvalifikačný predpoklad pre vychovávateľku na úrovni vysokoškolského vzdelania druhého stupňa a zaradiť Vás do 7. platovej triedy.