2 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
sospu
Profesijný rozvoj

Dobry den, pani Pavlikova,

zamestnankyna - ucitelka si podala ziadost o priznanie priplatku za absolvovanie dvojrocneho rozsirujuceho studia v predmetoch, ktore u naj aj vyucuje. V ziadosti uvadza, ze toto studium bolo zahrnute do profesijneho rastu zamestnanca a za studium ziskala 120 kreditov, ktore ziada uznat. Je to mozne po zmenach, ktore nastali v kreditovom systeme? Dakujem velmi pekne za radu.

Maria Pavlikova
Profesijný rozvoj

Moc tomu nerozumiem. Jedná sa o nový pracovný pomer u Vás ?, kedy absolvovala rozširujúce štúdium ?, kto jej priznal kredity ?, má osvedčenia ?, mala vyplácaný kreditový príplatok do 31. 8. 2019 ? Vy jej kredity už uznať nemôžete, neznamená to však, že nemá nárok na príplatok za profesijný rozvoj podľa § 32g zákona č. 553/2003 Z. z. Skúste mi to objasniť.