4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Martina1975
MAJSTER- Príplatok ZA TRIEDNICTVO

Dobrý deň,
prosím o radu, môže počas neprítomnosti učiteľa z dôvodu PN poveriť riaditeľ školy vykonávaním činnosti triedneho učiteľa aj MAJSTRA ODBORNĚHO výcviku. Ďakujem

Maria Pavlikova
MAJSTER- Príplatok ZA TRIEDNICTVO

Majster odborného výcviku nemôže byť poverený špecializovanou činnosťou triedneho učiteľa.

Drobka61
Majster- príplatok za triednictvo

Dobrý deň, ani v prípade, keď má uväzok 0,5 učiteľ a 0,5 majster odbornej výchovy?

Maria Pavlikova
Majster- príplatok za triednictvo

Ako učiteľ môže vykonávať činnosti uvedené v § 37 zákona č. 138/2019 Z. z. a na základe toho, môžete ho poveriť touto špecializovanou činnosťou. V súlade s § 27 ods. 1 zákona č. 553/2003 Z. z. sa príplatok za činnosť triedneho učiteľa podľa § 13b ods. 1 zákona č. 553/2003 Z. z. vypláca v plnej výške aj pri skrátenom úväzku.