Spestrite aj vy hodiny cudzích jazykov našimi časopismi!

31.08.2018
Škola a rodina

Pred nami je nový školský rok plný výziev. Jednou z nich je nepochybne aj zlepšovanie jazykových znalostí a zručností. Veď koľko ľudí sa práve v tomto čase odhodláva zmeniť svoj prístup a začať pracovať na zlepšovaní svojej znalosti cudzieho jazyka! Možností je viacero: jazykové kurzy, pobyty alebo doučovanie.

Vydavateľstvo FLP ponúka aj v tomto školskom roku možnosť skvalitniť si svoje jazykové vedomosti v anglickom aj nemeckom jazyku prostredníctvom našich časopisov.

Anglický jazyk:

Hello Kids! – časopis určený pre najmenších žiakov prináša množstvo zábavných úloh a cvičení na rozšírenie slovnej zásoby.

Hello! je obľúbený najmä na druhom stupni základných škôl. Krátke a jednoduché články spolu s úlohami a cvičeniami nenápadne rozširujú žiakom obzory nielen v jazykovej oblasti.

Friendship je vhodný pre študentov na úrovni B1/B2. Jeho články informujú, vzdelávajú, ale aj provokujú k diskusii a k formulovaniu vlastných myšlienok a názorov. Je jedinečnou pomôckou pre všetkých, ktorí sa cielene pripravujú na maturitu z anglického jazyka.

Nemecký jazyk:

Hurra! pomáha žiakom a študentom zlepšovať sa v nemeckom jazyku. Články, úlohy, cvičenia, nahrávky, ale aj strany venované maturite sú zostavené tak, aby komplexne rozvíjali všetky jazykové zručnosti.

Časopisy sú interaktívne – každý obsahuje súťaže o zaujímavé ceny. Študenti, ale aj vyučujúci okrem toho môžu využiť ponuku rozšírených úloh, cvičení a metodických pokynov na našom webe http://www.flp.sk/casopisy a komunikovať s nami prostredníctvom Facebooku https://www.facebook.com/casopisfriendship  

Vydavateľstvo zároveň ponúka možnosť otvorenej hodiny na vašej škole s vašimi študentmi, kde sa v praxi môžete dozvedieť viac rád, tipov a trikov, ako časopis efektívne využiť na bežných vyučovacích hodinách.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na adrese: objednavka@flp.sk  Viac informácií nájdete na www.flp.sk  Tešíme sa na spoluprácu!

Klučové slová

Komentáre

Ak chcete komentovať, prihláste sa alebo zaregistrujte