OTÁZKA MESIACA - Apríl 2018

Zapojte sa každý mesiac do našej súťaže, zodpovedajte jednoduchú otázku a môžete vyhrať praktické učebné pomôcky z dielne nakladateľstva RAABE.

Správna odpoveď na otázku mesiaca marec:

Kedy sa uskutoční celoslovenské testovaie žiakov 9. ročníka základných škôl - Testovanie 9-2018?: 21. marca 2018​​

Ďakujeme všetkým, ktorí odpovedali na súťažnú otázku.

Výherkyňou marcovej Otázky mesiaca sa stáva Tatiana Kindji. Blahoželáme!

Pripravená je už otázka na apríl, tak neváhajte a zapojte sa do súťaže o zaujímavé ceny!

Otázka na apríl

Kedy vstúpil do platnosti nový ŠVP pre materské školy?

  • 1.jún 2016
  • 1.september 2016
  • 1.september 2015

Výhra na apríl: 

HRY V MATERSKEJ ŠKOLE PRE DETI OD DVOCH ROKOV

Keďže v materských školách aktuálne pribúda stále viac a viac detí mladších ako tri roky, prichádza pre pedagógov v MŠ inšpirácia v podobe tejto brožúry. Prináša námety na aktivity a hry, využiteľné vo výchovno-vzdelávacom procese v materskej škole, rozdelené podľa veku detí – dvojročných maličkých nevynímajúc.

Popis

Brožúra prináša obsah v podobe, v akej ešte táto téma nebola spracovaná. Je rozdelená na hry s riekankami a hry s rozprávkami. 
V úvodnej časti sa nachádza kapitola charakterizujúca profil dvojročného dieťaťa, ktorý by mal pomôcť pedagógom v MŠ pri práci – hrách aj aktivitách s deťmi. V prílohovej časti sú uvedené rozprávky, ktoré súvisia s hrami na rozprávky, ako pomôcka, aby ich pedagógovia v MŠ nemuseli už viac prácne vyhľadávať. Každá aktivita je prehľadne zaradená do príslušnej vekovej kategórie, aj v závislosti na ročné obdobie.

 

Odpovedajte

Kedy vstúpil do platnosti nový ŠVP pre materské školy?

Dobrovoľne súhlasím s tým, aby skupina spoločností Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o., Heydukova 12-14, 811 08 Bratislava, IČO: 35 908 718 spracúvala moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, email za účelom zasielania informácií o nových produktoch a službách. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem na dobu 5 rokov. Mám právo na opravu nesprávnych, neaktuálnych a neúplných osobných údajov, blokovanie osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.