4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Lenka D.
Platové zaradenie

Dobrý deň prajem,chcela by som sa spýtať,do akej platovej triedy v Materskej škole budem zaradená ,mám strednú školu pedagogickú pre MŠ, 1.atestaciu pre MŠ, Bc. Pedagogika zamerané na vychovávateľstvo a chcela by som si dorobiť Mgr. Predškolská pedagogika v Banskej Bystrici. Bude mi ešte platiť 1.atestacia,ak som ju vykonávala iba so stredoškolskym vzdelaním ? Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň. Lenka

Lenka D.
Platové zaradenie

A ešte otázka ohľadne atestácie,ak by mi teda nebola 1.atestacia uznaná ,mohla by som znova absolvovať 1.atestaciu pre MŠ s nasledujúcim vzdelaním - stredoškolské vzdelanie pre MŠ,Bc. Pedagogika zamerané na vychovávateľstvo a Mgr .Predškolská pedagogika ,uznali by mi na 1. Atestacii vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa? A dala by sa urobiť aj 2 atestácia? Ďakujem veľmi pekne

Melek
Platové zaradenie

Dobrý večer, chem sa opýtať, nemám pedagogické vzdelanie, ukončená iná stredná škola s maturitou. Momentálne študujem 1. ročník na Pedagogickej fakulte UK, odbor predškolská a elementárna pedagogika.
Môžem už nastúpiť do MŠ ako učiteľka? Do akej platovej triedy mám byť zaradená? A už ako pedagogický zamestnanec, alebo nepedagogický? Ďakujem.

Maria Pavlikova
Platové zaradenie

Každý učiteľ v materskej, základnej aj strednej škole je pedagogický zamestnanec. O možnosti pracovať v materskej škole s Vašim vzdelaním sa obráťte na materskú školu, kde sa chcete zamestnať. Prijať Vás môžu aj bez príslušného vzdelania. Budete zaradená ako začínajúca učiteľka v 4. platovej triede.