Informácie o pracovnom mieste
Škola:
Evanjelická spojená škola
Termín nástupu:
streda, Máj 1, 2024
Miesto výkonu práce:
M. R. Štefánika 19
Mesto:
M. R. Štefánika 19, Martin
Rozsah úväzku:
80%
Počet študentov školy:
750
Adresa školy alebo zariadenia:
Evanjelická spojená škola, M. R. Štefánika 19, 03601 Martin
Požiadavky na uchádzača
Vzdelanie:
minimálne ukončené základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky:
Náplň práce: Upratovanie priestorov školy (triedy, chodby, toalety a iné). Ponúkame prácu na pracovnú zmluvu na dobu určitú s možnosťou predĺženia, v 2-zmenom režime počas pracovných dní. Ranná zmena: od 6.00 do 12.00, poobedná zmena: 14.00 do 20.00. Požiadavky: vek min. 18 rokov, zdravotná spôsobilosť, manuálna zručnosť, zmysel pre poriadok, zodpovednosť, dochvíľnosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť. Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku môžete zasielať mailom na adresu: zamestnanie@essmt.sk alebo poslať poštou na adresu školy: M. R. Štefánika 19, 036 01 Martin, najneskôr do 24. apríla 2024. V žiadosti uveďte telefonický kontakt. O ďalšom postupe a termíne pohovoru budeme informovať vybraných uchádzačov. Z dôvodu spracovania žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Viac informácií
Kontaktná osoba:
Ing. Jarmila Pavlíková
Telefónne číslo:
0433241971