Nový rok – ešte lepší Školský portál!

31.01.2017
Personalistika

Po výrazných vylepšeniach, ktorými prešiel Školský portál v septembri minulého roku prichádzajú ďalšie benefity pre vedúce školských jedální a všetkých, ktorí majú pracovný problém!

Aktuálne informácie z oblasti školstva, aktivity na stiahnutie zamerané na rôzne oblasti, odborné články, fórum s kvalifikovanými respondentmi, súťaže o vecné ceny a mnoho iného – to všetko bolo doteraz možné zadarmo využívať na Školskom portáli. Avšak, už je toho ešte viac...

Ešte lepší Školský portál

Ako povedala Mgr. Mira Schrimpelová, konateľka odborného nakladateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, ktoré je prevádzkovateľom Školského portálu: „Teší nás záujem o Školský portál v komunite učiteľov a riaditeľov škôl. Aby sme však mohli pomôcť pri neľahkej práci čo najširšiemu okruhu ľudí pracujúcich v oblasti školstva, rozhodli sme sa rozšíriť aktivity Školského portálu.“

Škola a stravovanie

Benefitom, ktorý má za účel napomôcť a prípadne inšpirovať, je úplne nová a jedinečná sekcia Škola a stravovanie, v ktorej si môžu vedúce školských jedální prečítať aktuálne informácie z ich oblasti, rozhovory s odborníčkami na stravovanie, normy a prípadné trendy v regionálnom školskom stravovaní. V prípade záujmu o odber noviniek z oblasti školských jedální a školského stravovania priamo do vašej mailovej schránky sa môžete prihlásiť TU. Všetky články vám budú posielané vždy raz za dva mesiace.

skolaastravovanie_690.jpg

Žltá linka

Riešite v škole problém a potrebovali by ste sa poradiť? Hľadáte fundované odpovede na vaše otázky, ale nechcete ich verejne zdieľať na fóre Školského portálu? Využite novú službu Školského portálu – je tu pre vás Žltá linka! „Je nám potešením a cťou, že Mgr. Katarína Dutková, odborníčka v oblasti riadenia škôl, ktorá má dlhoročné skúsenosti s pozíciou riaditeľky školy a tiež školskej inšpektorky, s nami spolupracuje a bude poskytovať svoje cenné rady na Žltej linke vám všetkým, ktorí to potrebujú,“ predstavila novú poradňu Mgr. Mira Schrimpelová. Na Žltú linku Školského portálu môžete volať vždy v utorok a štvrtok v čase od 12:00 do 15:00. Viac informácií nájdete TU.

zlta_linka

Veríme, že nové benefity Školského portálu oceníte a budú praktickým pomocníkom pri vašej práci!

Tím Školského portálu

Komentáre

Ak chcete komentovať, prihláste sa alebo zaregistrujte