Produkty - Interaktívna kniha

Metodická príručka učiteľovi ukáže, ako používať digitálne obsahy v praxi a dať tak vyučovaniu biológie úplne iný rozmer.
90.00 €  
Metodická príručka učiteľovi ukáže, ako používať digitálne obsahy v praxi a dať tak vyučovaniu chémie úplne iný rozmer.
90.00 €  
Metodická príručka učiteľovi ukáže, ako používať digitálne obsahy v praxi a dať tak vyučovaniu fyziky úplne iný rozmer.
90.00 €  
Metodická príručka učiteľovi ukáže, ako používať digitálne obsahy v praxi a dať tak vyučovaniu matematiky úplne iný rozmer.
90.00 €  
Pracovný zošit Matematika pre 9. ročník 2. polrok tvorí spolu s didaktickým materiálom pre učiteľa edíciu Interaktívna kniha. Je vypracovaný v súlade s ISCED 2.
6.50 €  
Pracovný zošit Matematika pre 9. ročník 1. polrok je zároveň aj študijným materiálom a cvičebnicou v jednom. Svojím obsahom a štruktúrou pomáha žiakom dosiahnuť lepšie výsledky.
6.50 €  
Pracovný zošit Matematika pre 8. ročník 2. polrok je plný rôznych úloh, cvičení a aktivít, ktoré pomáhajú žiakovi jednoduchšie zvládnuť náročné učivo predmetu matematika.
6.50 €  
Pracovný zošit Matematika pre 8. ročník 1. polrok je vypracovaný v súlade s ISCED 2 a spolu s metodickými materiálmi pre učiteľa tvorí edíciu Interaktívna kniha.
6.50 €  
Pracovný zošit Matematika pre 7. ročník 2. polrok je vypracovaný v súlade s ISCED 2 a približuje žiakovi problematiku jednotlivých učív z predmetu matematika zaujímavou a zrozumiteľnou formou.
6.50 €  
Pracovný zošit Matematika pre 7. ročník 1. polrok je šikovným pomocníkom pre žiaka pri zvládnutí učiva z predmetu matematika.
6.50 €