4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
elenaka
Platnosť funkčného vzdelávania

Dobrý deň,
p. Pavlíková chcela by som sa spýtať. Kolegyňa absolvovala funkčné vzdelávanie v roku 2013. Za toto vzdelanie nie sú priznané kredity. Je tu tiež platnosť vzdelávania z rokov?
Ďakujem

elenaka
Platnosť funkčného vzdelávania 7 rokov?

Chcem sa spýtať či funkčné vzdelávanie má tiež platnosť 7 rokov.
Ďakujem

Maria Pavlikova
Platnosť funkčného vzdelávania

Platnosť funkčného vzdelávania je v súlade s § 34 ods. 3 zákona č. 317/2009 Z. z. najdlhšie sedem rokov od jeho ukončenia. Jeho platnosť sa predlžuje po každom absolvovaní funkčného inovačného vzdelávania, ktoré bude ukončené pred uplynutím doby platnosti funkčného vzdelávania. Platnosť funkčného inovačného vzdelávania je sedem rokov od jeho ukončenia. Ak kolegyňa absolvovala funkčné vzdelávanie v roku 2013, jeho platnosť končí v roku 2020. Už by mala uvažovať o prihláške na funkčné inovačné vzdelávanie.

elenaka
Platnosť funkčného vzdelávania 7 rokov?

Pani Pavliková ste zlatá, ďakujem.